Počítače, a technika celkovo, ma zaujímali od malička. Či už to boli hry, nové technologické vychytávky alebo programovanie. Myslel som si, že ísť študovať informatiku je cesta, ako robiť v budúcnosti to, čo ma baví. Zistil som však, že to tak nie je. Z vysokej školy som odišiel. Radšej som investoval čas i financie do kurzov v oblasti tvorby webových stránok a začal som sa učiť sám. Po pár rokoch učenia, skúšania, úspechov aj neúspechov, som sa rozhodol začať sa venovať tvorbe webov naplno. Ako mnohí som začínal tvorbou webov cez Wordpress. Dnes si však zakladám na tom, aby som web vytváral klientom na mieru a nepoužíval pri tom žiadne hotové šablóny.

Stále si rozširujem obzory v tejto oblasti, či už pomocou kurzov alebo skúšaním nových vecí a rovnako sa zaujímam o trendy a aktuálne požiadavky na weby. Mám veľmi rád výzvy a každý jeden web pre mňa výzvou je. Mojou prácou nie je zbúchať pre vás web za pár dní (hodín) pomocou šablóny a zhrabnúť peniaze. Chcem, aby vaša stránka bola originálna, moderná, kvalitná a hlavne, aby bola ušitá na mieru pre Vaše potreby a teda pre Vás pracovala čo najefektívnejšie.

Nesedím však celý deň len za PC. Už 8 rokov sa venujem hre na bicie. Začínal som pod vedením súkromného učiteľa a ďalej sa rozvíjam ako samouk, prípadne prostredníctvom spolupráce so skúsenejšimi bubeníkmi. Hral som v niekoľkých kapelách, no momentálne žiadnu nemám. V blízkej dobe sa taktiež plánujem vrátiť k nahrávaniu coverov. Tie, ktoré som robil ešte v dobe ľadovej si stále môžete pozrieť na mojom YouTube kanále.

Vo všetkom čo robím však nie som sám. Mám skvelého parťáka, s ktorým sa zrejme stretnete, ak sa rozhodnete so mnou spolupracovať. Má 4 labky, chlpatý kožuch, vydáva rôzne zvuky z rôznych otvorov (:D) a volá sa Arthur. Od kedy ho mám, úplne ma pohltil, zmenil môj život a trávime spolu takmer každú sekundu zo dňa. Ak chcete o ňom vedieť viac, určite sledujte môj Instagram.